Strona internetowa Magazynu Informacyjno-Społecznego „Powiśle Dąbrowskie”

Strona internetowa magazynu "Powiśle Dąbrowskie - strona mobilna - Responsive Web Design

Magazyn Informacyjno-Społeczny „Powiśle Dąbrowskie” dotychczas ukazywał się w wersji papierowej. Teraz czytelnicy zyskają dostęp również do jego wersji internetowej. Warto zaznaczyć, iż zastosowana nowa technologia (Responsive Web Design) pozwoli na wygodne przeglądanie strony www, także na wszystkich urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach, netbookach) co z pewnością przyczyni się do zwiększenia ilości odwiedzin.

www.powisledabrowskie.pl

Redaktor naczelna, Barbara Jaworska zapowiada częste aktualizacje wiadomości z regionu wzbogacone pokaźną ilością fotografii.

Aby ułatwić dostęp do pożądanej treści zastosowano kategoryzację wiadomości jednocześnie pod względem tematycznym jak i geograficznym. Działy “Dyskusje” oraz “Sonda” przypadną do gustu osobom lubiącym wyrazić własne zdanie na  tematy publikowane na stronie, zaś miłośników portali społecznościowych ucieszy funkcjonalność pozwalająca dzielić się treściami znalezionymi w Internecie.
Dla reklamodawców ciekawą informacją może być zastosowany wewnętrzny system zarządzania banerami (m.in. tworzący statystyki kliknięć w banery).

Zachowanie przejrzystości mimo dużej ilości informacji osiągnięto poprzez oszczędny graficznie projekt.

Projekt graficzny strony oraz wdrożenie systemu zarządzania treścią WordPress: Krzysztof Gzyl, Pracownia www